Business-to-Business

SGEE w procesie dystrybucji i handlu z Rosją uwzględnia dla Państwa wszystkie etapy w przepływie informacji i komunikacji, koncepcję sprzedaży dostosowujemy każdorazowo do specyfiki Państwa działalności, od niej też uzależniamy wybór kompetentnych i zaangażowanych specjalistów, którzy w Państwa imieniu negocjują kontrakty.

W celu optymalnego wsparcia określonej działalności dystrybucyjnej lub marketingowej na rynku rosyjskim, zapewniamy Państwu usługi profesjonalnych key account managerów, którzy we współpracy z telemarketerami analizują przedmiotowy rynek lub przedmiotową branżę. Przy tym, w odniesieniu do działalności z zakresu sprzedaży telefonicznej, możemy korzystać z zasobów naszego telefonicznego centrum obsługi w zakresie zdefiniowanym przez klienta. Tworzymy ukierunkowane na konkretną sprzedaż bazy klienta i pod tym kątem szkolimy telemarketerów, wykorzystujemy możliwości kampanii internetowych, tworzymy w razie potrzeby dodatkowe strony www. Aby wesprzeć skutecznie Państwa eksport do Rosji dokonujemy profesjonalnych szkoleń handlowców, zapewniamy im wszechstronne wsparcie marketingowe, analizujemy rynek pod kątem konkurencji i uczestniczymy w targach branżowych.

Business-to-Consumer

Obszar B2C jest dla nas równie istotny jak B2B. Tylko doskonale wyszkoleni i profesjonalnie podchodzący do swej pracy handlowcy są w stanie zapewnić naszym partnerom sukces dystrybucyjny na nowych rynkach wschodnich. Stawiamy na perfekcyjnie przygotowanych i doświadczonych przedstawicieli handlowych, którzy skutecznie uczestniczą w procesach sprzedaży na rynku rosyjskim oraz są niezbędnym czynnikiem podtrzymującym pozytywny wizerunek firmy. Zapewniamy również profesjonalną obsługę posprzedażową oraz opracowujemy indywidualne strategie lojalnościowe i programy promocyjne dla naszych klientów.

Zarządzanie kontaktami z klientem

Profesjonalne, skuteczne i wysoko wyspecjalizowane biuro obsługi klienta jest niezbędnym czynnikiem skutecznego procesu sprzedaży i gwarantem jej sukcesu. Zapewniamy obsługę klienta w zakresie zarządzania kluczowymi klientami, wspieramy nawiązywanie trwałych relacji z odbiorcami, udzielamy klientom wszechstronnej  pomocy, informujemy i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości. Doskonale przeszkolony, fachowy zespół obsługi klienta stanowi dla Państwa silne wsparcie w działalności na zagranicznym rynku.

Logistyka

Aby ułatwić Państwu rozpoczęcie działalności na terenie Rosji/Polski zapewniamy również obsługę logistyczną. Oszczędzacie tym samym Państwo czas potrzebny na samodzielne znalezienie rzetelnego i kompleksowo działającego dostawcy. Współpracujemy ze sprawdzonymi przedsiębiorstwami logistycznymi na terenie Rosji i Polski i dokonujemy za Państwa wszelkich formalności w tym zakresie.

Wsparcie prawne i księgowe

Brak rozeznania na zagranicznych rynkach w kwestiach finansowych i prawnych bywa istotną i niebagatelną przeszkodą podczas samodzielnego prowadzenia działalności handlowej na terenie innych krajów. Decydując się na współpracę z Sales Group East Europe możecie Państwo śmiało powierzyć ten zakres naszym doskonale zorientowanym w tej tematyce specjalistom. Zapewniamy kompleksową obsługę finansowo-prawną, aby pomóc Państwu w prowadzeniu działalności handlowej i istotnie zwiększyć szanse sukcesu.

Marketing i Public Relations

Aby przedsiębiorstwo mogło realizować skuteczny marketing, należy przede wszystkim rozpoznać potrzeby swoich klientów i niezwłocznie reagować na nie w sposób adekwatny, efektywny, a co najważniejsze – osobisty. Dzięki temu marketing nie tylko poprawia komunikację i proces informowania osób trzecich o produktach i usługach, ale dostarcza często cennego know-how jako warunku ukierunkowanej i skutecznej sprzedaży.

Sales Group East Europe uwzględnia w swojej ofercie ten ważny związek pomiędzy marketingiem a sprzedażą. Poza kierowaniem sprzedażą i działaniami operacyjnymi proponujemy Państwu następujące usługi marketingowe jako cenne uzupełnienie tworzenia i rozszerzania rynku:

 • badania marketingowe
  – dla Państwa potrzeb tworzymy projekty, ich cele i zakresy, opracowujemy harmonogramy projektów, analizę ryzyka, monitorowanie kosztów
 • analizy konkurencji
  – aby zwiększyć szanse odniesienia sukcesu cały czas analizujemy rynek pod kątem osiągnięć firm konkurencyjnych dla Państwa, wyciągamy wnioski z ich działalności, staramy się eliminować zagrożenia, ustalamy strategię działania
 • marketing bezpośredni
  – marketing bezpośredni pozwala sprzedawcom skutecznie skupić się na indywidualnych potrzebach z ofertą dobrze zaspokajającą specyficzne potrzeby konsumentów. Sukces marketingu bezpośredniego zaczyna się od dobrej bazy danych o klientach, którą jest uporządkowany zbiór wyczerpujących danych o istniejących i potencjalnych klientach, obejmujący dane geograficzne, demograficzne, psychograficzne i dotyczące zachowań nabywczych. Marketing baz danych to proces ich tworzenia i obsługiwania, natomiast poprzez różnoraki kontakt z klientami budujemy silne i trwałe relacje.
 • broszury, ulotki, prezentacje
  – w zależności od potrzeb i indywidualnych ustaleń zapewniamy wsparcie w postaci opracowywania dostosowanych do Państwa potrzeb materiałów reklamowych i wydawnictw promocyjnych
 • współpraca z prasą i public relations
  – dbamy o pozytywny wizerunek naszych działań w mediach, nawiązujemy kontakty ze środowiskami opiniotwórczymi w poszczególnych krajach, śledzimy na bieżąco informacje o naszych działaniach

Sprzedaż telefoniczna

Zachęcamy do skorzystania z naszego długoletniego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej. Chętnie wesprzemy Państwa we wszelkich działaniach prowadzących do zdobywania klientów i wiedzy o nich, wykorzystując oszczędne, nowoczesne i efektywne metody i narzędzia. Oprócz pozyskiwania klientów i ustalania spotkań przedstawicieli handlowych oferujemy optymalizację, weryfikację i tworzenie baz danych, badania marketingowe i przeprowadzanie ankiet. Dla Państwa potrzeb, wygody i korzyści dysponujemy nowoczesnymi centralami telefonicznymi (nowocześnie urządzone i wyposażone w komputery miejsca pracy, doskonale wyszkolony zespół profesjonalnych sprzedawców telefonicznych). Zapewniamy wysoką jakość kontaktów z klientami, kompetentne udzielanie informacji, profesjonalnie prowadzone akcje sprzedażowe.

Dzięki współpracy z naszym centrum telefonicznym oszczędzą Państwo czas, koszty szkoleń, koszty kampanii reklamowych oraz zwiększą Państwo obroty swojej firmy.

HRM

W trosce o nieustanne podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników oraz utrzymanie profesjonalizmu i skuteczności przedstawicieli handlowych organizujemy i przeprowadzamy bieżące szkolenia, seminaria i warsztaty dotyczące wszystkich istotnych tematów. Przygotowujemy profesjonalne prezentacje sprzedażowe, szeroko wykorzystujemy e-learning, intranet, czasopismo dla współpracowników, firmowe blogi, fora itd. W ten sposób systematycznie są trenowane konkretne obszary robocze dotyczące codziennej pracy.

Każdorazowo dopasowujemy nasze kadry do realizacji celów strategicznych konkretnego i określonego projektu. Przygotowujemy personel do nowych zasad pracy, przeprowadzamy niezbędną rekrutację, organizujemy szkolenia oraz wprowadzamy działania motywujące.

Organizacja targów i imprez

Zapewniamy profesjonalne wsparcie organizacyjne i logistyczne podczas organizacji targów na terenie poszczególnych krajów oraz obecność naszych pracowników jako Państwa przedstawicieli.

E-Commerce

Wykorzystując możliwości, jakie niesie z sobą rozwój sieci internetowej i optymalnego wykorzystania posiadanej infrastruktury, dążymy do zwiększenia udziału w handlu internetowym na terenie Rosji. Oferujemy możliwość współpracy ze sklepami internetowymi z Polski  i obszaru niemieckojęzycznego w celu prowadzenia lokalnych wersji serwisów sprzedażowych.