Serdecznie witamy Państwa na stronach Grupy Sprzedażowej SGEE LLC

Sales Group East Europe LLC jest grupą firm specjalizujących się w działalności przedstawicielskiej na rynku wschodnioeuropejskim.

Od ponad 10 lat oferujemy usługi organizacyjne, dystrybucyjne i administracyjne w zagranicznej działalności przedsiębiorstw partnerskich w Rosji i/lub Polsce – tworzenie sieci sprzedaży, telemarketing, budowa systemu dystrybucji, wsparcie logistyczne oraz prowadzenie spraw prawno-księgowych i działania marketingowe.

Do naszych atutów należą m. in. indywidualna koncepcja usług dostosowana do specyfiki działalności klienta oraz wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników. Skutecznie wspieramy działania naszych partnerów dzięki znajomości specyfiki rynków handlowych, zagadnień prawnych i finansowych w poszczególnych krajach oraz wielojęzyczności.

Dzięki ścisłej współpracy z nami Państwa nakłady związane z otwarciem na rynek rosyjski i organizację eksportu do Rosji zostają skutecznie zoptymalizowane, zaś ryzyko ponoszenia dodatkowych i nieprzewidzianych kosztów wyeliminowane.

Sales Group East Europe to 4 biura w 2 krajach (2 w Rosji, 1 na Ukrainie i 1 w Polsce). Do Państwa dyspozycji pozostaje wykwalifikowana kadra licząca ponad 100 współpracowników – przedstawicieli handlowych, pracowników działów telemarketingu i działów obsługi klienta, kierowników działów, współpracowników projektowych i specjalistów HR.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz rzetelne wsparcie we wszelkich Państwa planach i zamierzeniach na nowych rynkach., zwłaszcza rynkach wschodnich.